Atari

 • Kret - arkádový logický rychlík

  Kret - arkádový logický rychlík

  Nevlastníte Amigu a nebo C64? Nevadí, potěší vás zajímavá herní novinka pro počítače Atari XL/XE.

 • Vylepšená verze Lotus Esprit Turbo Challenge

  Vylepšená verze Lotus Esprit Turbo Challenge

  Několik dní zpět byla uvolněna legendární automobilová arkáda v dokonalejší verzi. Ataristi, kteří mají STe mašinky, musí mít oprávněnou radost.

 • Amiga na 3,2 GHz? Fikce a nebo realita?

  Amiga na 3,2 GHz? Fikce, nebo realita?

  Zapomeňte na drahé turbokarty, nastává doba, kdy i retro počítače budou běhat na gigahertzích. A za velmi přijatelnou cenu.

 • Čištění drahokamů v Gem Drop Deluxe

  Čištění drahokamů v Gem Drop Deluxe

  Na osmibitovou řadu počítačů Atari je dostupná betaverze logického rychlíku s drahokamy ve verzi Deluxe.

 • Stunt Car Racer míří i na Atari XL/XE

  Ze všech her, které jsem kdy hrál na starších počítačích, tak se dle mého mého názoru jednalo o jednu z nejlepších závodních her, které vznikly. Sice se jednalo o velmi divoké kousky, které jste museli projet, ale zase na druhou stranu to nebylo až moc jednoduché a hra vydržela na velmi dlouhou dobu. A to vše měl na svědomí Geoff Crammonds. Stunt Car Racer se po letech také podívá i na Atari platformu. (:

 • Port hry Worms pro Atari Falcon

  Hra Worms je prostě legenda. Byla vydána v roce 1995 společností Team17 a nejspíš nikdo nečekal, že se jedná o první díl velmi úspěšné série. A právě tato hra, kde proti sobě válčí týmy červů v členitém terénu, se po letech objevuje také na počítačích Atari.

 • Atari se dočká po letech střílečky Raiden

  V roce 1990 byla vydaná střílečka Raiden na mnoho počítačových i konzolových platforem - Atari Falcon, Atari Jaguar, Atari Lynx, DOS (PC), PC Engine a dokonce i na PlayStation. Verze na Amigu nikdy vydaná nebyla, ta se bohužel dostala jen do fáze prototypu. S počítači Atari řady STe se nikdy nepočítalo.

 • Audio upgrade her Dungeon Master a Chaos Strikes Back

  Legendární RPG Dungeon Master a jeho pokračování Chaos Strike Back, dostalo kvalitnější zvukový doprovod s DMA zvuky pro Atari STe (a MSTE/TT/Falcon). Na stránce 8BitChip, je možné jej stáhnout a aktualizovat hru.