Návody z časopisů

úterý, 10 červen 2014

Na tuhle hru jsme čekali několik let. Několikrát byl vývoj přerušen, dvakrát ukončen, dvakrát změnila vývojáře a producenta, dvakrát byla přejmenována.

pondělí, 09 červen 2014

V devátém čísle, našeho časopisu, jste se mohli dočíst o nové adventure hře Inherit The Earth - Quest For The Orb. Hru jsme dohráli a připravili návod, který vám přinášíme na této stránce.

pondělí, 09 červen 2014

V poslední době se nám v redakci „množí dotazy týkající se skvělé hry francouzské hry firmy DELPHINE SOFTWARE - FLASHBACK. Tato hra je pokračováním slavného ANOTHER WORLDu a je důkazem toho, že druhý díl nemusí příliš zaostávat za prvním. Nebudeme se ale na tomto místě pozastavovat nad srovnáváním kladů a záporů jednotivých her. Přinášíme vám ale kompletní návod, jak s úspěchem hru FLASHBACK dohrát. Doufejme, že vám přijde alespoň trošku vhod, (Vstupní kódy jsou uvedeny jak pro francouzskou, tak pro anglickou verzi.)

pondělí, 09 červen 2014

THE LEGEND OF KYRANDIA je adventure od firmy WESTWOOD, vyrobená v roce 1992. Tato hra není příliš obtížná na myšlení, jako by vás hrdina sám vedl. Hru jsem dohrál asi za tři hodinky.

pondělí, 09 červen 2014

Powermonger je hra, v niž zastupujete středověkého vojevůdce. Originální návod (ale i ten co vyšel v Ex/3) nechává hráče neznalé válečného umění na holičkách. Proto velitel Luke III. sepsal pro začátečníky ve strategii pár rad a pokynů.