Jízdu v protisměru přináší Wrong Way Driver

Jízdu v protisměru přináší Wrong Way Driver

Share to Facebook Share to Twitter

Nebezpečných záběrů aut, které jezdí na našich dálnicích v protisměru je za poslední dobu mnoho. Díky této hře si to můžete vyzkoušet také, ale v o mnoho bezpečnější formě.

Ve hře se vydáváte na dálnici, jako všichni ostatní. Ten největší rozdíl od ostatních je, že celou dobu jedete v protisměru. Konsekvence k nervydrásajícím záběrům, které se mihnou v televizních zprávách je zde na místě. Ale v tomto případě nikoho nezabijete, maximálně nedosáhnete na toužebné high score. 

Wrong Way Driver

Na tuto šílenou cestu se vydáváte s plnou nádrží, která nekompromisně ubývá a vy se snažíte zběsile kličkovat na komunikaci plné aut, která čítá přesně 6 pruhů. Po cestě je možno narazit na kanystry benzínu, které nějaký ten dílek doplní. Dále je možno sbírat mince, za které je možné si kupovat upgrady. Nejlepší na tom je, že po zakoupení zůstávají aktivní, takže v polykání kilometrů v protisměru a nasbíraných bodů budete čím dál lepší.

Celá tahle záležitost má krásných 60kb! Hra je naprogramovaná v Amiga C/C++ Compile, Debug & Profile a vše má na svědomí Pink z německé demoskupiny Abyss. To znamená kód, hudbu i grafiku. Výtvor je to opravdu krásně vyvedený a mohl by se provedením poměřovat s některými konkurenčními hrami. 

Pro spuštění není potřeba mít žádné speciality, postačí Amiga 500 (Pal) s dodatečným rozšířením paměti o dalších 512 k RAM. Odkaz na stažení hry ve fromátu ADF naleznete pod videem. 

Wrong Way Driver - Amiga
Zdroj: http://eab.abime.net
Download: http://abyss-online.de
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS