Crazy Blaster je zábavná hra pro více systémů

Na stránky píšu novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Vy a vaše vynikající kosmická loď jste nejdůležitější součástí týmu Tech Wise Astro. Úkolem není nic menšího, než opětovně zachránit vesmír (chtěl bych hru, kde to bude přesně opačně, prosím!).

Crazy Blaster je zábavná hra pro více systémů

Nejdůležitější součástí týmu jste asi proto, jelikož se spousta kosmonautů ztratilo neznámo kam a vy je všechny musíte najít. Proto budete navštěvovat různé zapadlé planety a při tom ničit všechny ty ošklivé vesmírné nepřátele, dále je potřeba sbírat všechny důležité předměty, které si budete syslit na základně. Kapišto?

Crazy Blaster je zábavná hra pro více systémů

Hra je dostupná pro počítače Amstrad CPC, C64 a ZX Spectrum a je od stejného tvůrce, společnosti Misfit, která také vydala hry jako Super Goatron, Rodman Special Edition a Cheese And Onion.

Proč je většina her o záchraně světa? Boji dobra proti zlu. Nemáte občas chuť být tím zlým?

Hru vydala společnost The Future Was 8bit a je k dispozici ve formě dowloadu (můžete si zvolit vlastní cenu), nebo je k dispozici na kazetách (C64 má možnost i cartridge).

Crazy Blaster - Amstrad CPC, C64, ZX Spectrum
Zdroj: www.indieretronews.com
Misfit: https://misfit.itch.io
Eshop: www.thefuturewas8bit.com