ODROID-Go Super

ODROID-Go Super

Share to Facebook Share to Twitter

Byla oznámena vylepšená verze kapesní konzole od společnosti Hardkernel, kterou pohání Linux. Ideální pro retro hrátky na cestách. Začátkem příštího roku si tuto "Vitu" můžeme objednat.

Při výročí 10ti let společnosti byl v roce 2018 vydán ODROID-Go, následující rok společnost oznámila nový kousek ODROID-Go Advance (OGA). A teďka korejská společnost oznamuje novou přenosnou konzoli, která se jmenuje ODROID-Go Super.

Velikost LCD se zvětšila z 3,5" na 5", obrazovku chrání tvrzené krycí sklo. Rozlišení se změnilo z 480x320 na 854x480 pixelů. V plánu měli vývojáři i displej s poměrem stran 4: 3, což je ideální pro retro hraní. Bohužel v současné době asi není žádný výrobce LCD, který by dokázal vyrobit 4"-5" displej s tímto poměrem.

Kapacita baterie se zvýšila přibližně o 30%. Předchozí OGA měla 3000mAh baterii, zatímco tato nový model OGS má 4000mAh baterii. V závislosti na jasu podsvícení lze nepřetržitě hrát hry několik hodin. Kromě toho byly u novinky provedeny další důležité hardwarové změny. Přidal se druhý analogový joystick a najdeme zde také tlačítka pro změnu hlasitosti.

"ODROID-GO

Je možné vybírat ze dvou barev: matně šedá a průhledná bílá.

Na konci měsíce ledna by se konzole měla objevit v prodeji. Prodejní cena je stanovena na 80 USD.

Máte nějakou přenosnou konzoli, kterou stále využíváte? Co říkáte na tento kousek?

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS