C64

Battle Kingdom je nová vzrušující akční adventura

Na stránky píšu novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Vydejte se na cestu zpět do dob minulých a bojujte v království obléhaném mocnými draky a jinými temnými silami. Tak nějak vypadá příběh nové hry.

Battle Kingdom je nová vzrušující akční adventura

V této hře hrajete za mocného a chrabrého sira Boba, který se vydal do kdysi klidného království, aby bojoval se všudypřítomným zlem, které ovládlo město a jeho měšťany.

Můžete mít 8 princezen! To už je výzva pro pravé, nefalšované drakobijce a alfasamce!

Království je plné zlých přízraků, nemrtvých duší, divokých zvířat a také draků. Jediný způsob, jak zlo porazit je prozkoumat celé království a najít všechny kousky mocného Master Swordu. Pak stačí vejít do hradu, porazit mocného draka a zachránit krásnou princeznu. Prostě klasické věci, které hrdiny zachraňující každý den svět nemohou opravdu překvapit.

Battle Kingdom

Hra disponuje krásnou grafikou, 8 princezen na záchranu, bitvy s bossy a příjemným hudebním doprovodem. To vše v kompatibilitě s televizní normou PAL a nebo NTSC. 

Battle Kingdom

Pro ty, kteří mají rádi krabicovky a nespokojí se jen s downloadem, těm tvůrci nabízejí BATTLE KINGDOM také jako COLLECTOR'S EDITION. Zde dostanete celobarevnou krabici v lesklém provedení, která obsahuje hru na 5,25" disketě, barevný uživatelský manuál.

Battle Kingdom - C64
Zdroj: www.indieretronews.com
WWW: https://psytronik.itch.io