C64

Sběratelská edice Rescuing Orc

Na stránky píšu novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Juan J. Martinez je opravdu multiplatformí programátor. Prvně vydal velice příjemnou hru Magica na Amstrad (hra obsahovala 50 úrovní arkádové plošinovky) Nyní obrátil svou pozornost na počítače Commodore. C64 a C128 se dočká hry "Rescuing Orc". Hra bude k dispozici volně ke stažení a také ke koupi ve speciální sběratelské edici. Zde budete mít na starosti ozbrojeného goblina, který se snaží zjistit, co se stalo s jeho nejlepším přítelem Orcem, který se neukázal již několik týdnů! A to je určitě podezřelé.

Sběratelská edice Rescuing Orc

Rescue Orc si bere inspiraci z her Castlevania nebo Zelda 2. Nalezneme zde 5 úrovní, 12 druhů nepřátel, slušný příběh a úvodní obrazovku od Vanja Utne. Hra by měla vyjít 23.08.2017. Sběratelská edice může být již předobjednána. Snad se Juanův první C64 projekt vydaří a my se budeme těšit na nějaké další pokračování.

Sběratelská edice:

  • 5.25 "disketa nebo kazeta
  • MicroSD karta s obrazem disku pro C64/PC/ Mac, zvukové stopy ve formátu MP3 atd.
  • Krabička s kufříkem
  • 8-stránkový manuál DIN A5 (anglicky)
  • Samolepky
  • Plakát

Rescue Orc

Rescuing Orc Collection
Zdroj: http://www.indieretronews.com
Eshop: https://www.polyplay.xyz
Homepage: https://www.usebox.net/jjm/