Hudba Roba Hubbarda ve formátu TrueStereo

Na stránky píšu novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Máme tady další zajímavý počin, tentokráte na hudební scéně. Legendární retro hudba Roba Hubbarda je k poslechu na stránkách SoundCloud ve formátu True Stereo.

Hudba Roba Hubbarda ve formátu TrueStereo

Novinka je pro milovníky SID hudby, kteří určitě znají hudební díla jednoho pána, Roba Hubbarda. Tento SID maestro vytvořil nespočet legendárních hudebních doprovodů pro některé z her na domácí počítač Commodore 64. Od hry Commando, přes International Karate, až po Monty On The Run a spousty dalších.

Rekonstrukce alba Robovy klasické SID hudby je v plném stereu a pečlivě (a láskyplně) jí sestavil Jason Page (aka No Other Medicine). Jason předtím pracoval s Robem na kampani Project Hubbard na KickStarteru, takže tato hudební rekonstrukce je poctou Robovi.

Nejlepší na tomto albu je, že 11 chiptune skladeb nejsou žádné remixy a nebo hacknuté verze Robovy práce, ale prošly procesem nazvaným „True Stereo“, aby zdůraznily brilantnost původních skladeb.

Reconstructed - Rob Hubbard in TrueStereo

Takže, sluchátka a nebo stereo reprobedny připravit, hlasitost na vyšší úroveň a užívejte si chip hudbu v plném stereu!

Poděkujme Jasonovi za toto překvapivé zvukové potěšení!

Reconstructed - Rob Hubbard in TrueStereo
Zdroj: https://ausretrogamer.com
SoundCloud: https://soundcloud.com