Objednejte si pizzu a zahrajte si PacMana

Na stránky píšu novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Zajímavou akci rozjela společnost PizzaHut. Příležitost se najíst a při tom si i něco zahrát. Na krabici pizzy najdete herní mapu legendárního PacMana od společnosti Namco. 

Objednejte si pizzu a zahrajte si PacMana

Kampaň Newstalgia bohužel dostupná u nás není, ale pouze v USA. Jedná se o limitovanou edici krabic, kde lze díky AR technologii se vrátit o několik let zpět a zahrát si nesmrtelného PacMana. Ale i tak vám nikdo nebrání si pizzu objednat..a zahrát si ho můžete i bez krabice, informaci najdete na konci článku.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený We are Social Media (WeRSM) (@wersm)

Koupíte si tu největší pizzu, naskenujete mobilním telefonem unikátní QR kód z krabice, kde je natištěné bludiště. Zajímavostí je, že své dosažené skóre můžete sdílet pomocí hashtagů #Sweepstakes a #PizzaHutARcade na sociální síti Twitter. Lákadlem pro mnoho uživatelů bude určitě soutěž o arcade automat.

To je Amerika, u nás se musíme spokojit s možností navštívit internetovou stránku https://pacman.hutarcade.com a zde naskenovat kód pro spuštění PacMana v AR módu, ale bez výše jmenované pizzy.

Objednejte si pizzu a zahrajte si PacMana

Líbí se vám tato akce? Také by vás zaujalo, kdyby nějaké retro připomínky běžely i u nás?

PacMan - PizzaHut
Zdroj: www.businessinsider.com
WWW: https://pacman.hutarcade.com