Suite Macabre - Špičková adventura se brzy objeví na MSX

Na stránky píšu novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Pokud hledáte kvalitní hru na platformu MSX, která vám bude dělat společnost při zimních večerech, možná vás bude zajímat brzy vydaná hra od společnosti MICROMANCERS.

Suite Macabre - Špičková adventura se brzy objeví na MSX

Suite Macabre je dobrodružná hra, ve které budete ovládat plachého výzkumného asistenta při hledání svého mentora Dr. Kowalského, který zmizel v opuštěném hotelu Dunwich.

Suite

Vaším úkolem bude prohledávat hotel Dunwich a starat se o podivné a znepokojivé bloudící (po)tvory, kteří se vyskytují v mnoha nebezpečných místnostech, které budete muset projít. Abyste dosáhli svého cíle a našli Dr. Kowalského, budete muset komunikovat s okolím, sbírat zvláštní předměty a ty používat na těch nejpodivnějších místech hotelu. Cestou klasicky narazíte na spoustu bossů, se kterými budete muset bojovat na život a na smrt v nezapomenutelných bitvách mezi světlem a temnotou.