Kde magazín najdete a zákoutí serveru

Na stránky píšu novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Souhrn všech míst, kde je možné se setkat s příspěvky, které se týkají těchto stránek a nebo tip ohledně doručení novinek přímo k sobě. Plus ještě něco navíc.

Kde magazín najdete a zákoutí serveru

Kde magazín najdete a zákoutí serveru

Novinky z webu zveřejňuji také na různých sociálních sítích. YouTube kanál bude spíše sloužit pro budoucí ukládání originálních videí, které naleznete později ve článcích. Zatím na něm naleznete pár zkušebních demoscene videí.

Kde magazín najdete a zákoutí serveru

RSS čtečka je velmi pohodlným nástrojem pro sledování různých novinek na oblíbených webech. Jedna z nejpopulárnějších je např. služba Feedly. Jestli takový nástroj používáte, níže naleznete RSS feedy z těchto stránek.

Kde magazín najdete a zákoutí serveru

Jako soukromý prostor pro diskuzi slouží diskuzní server, který pohání open source platforma zvaná Rocket.Chat. Server není striktně zaměřen jen na retro počítače, ale je zde plno jiných kategorií, jako jsou filmy, hudba, vtipy a mnoho dalšího.

Je dostupný jak přímo z desktopového prohlížeče, tak je možné využívat mobilní aplikaci pro operační systémy Android a iOS. Mobilní aplikace nabízí několik grafických témat, notifikace a mnoho dalších věcí.

Přístup z  mobilního prohlížeče je možný také, ale je to velmi nepraktické.