O serveru

Na stránky píšu novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.
O serveru

O čem tento web je a jaké věci na něm najdu?

Cílem těchto stránek je přinášet krátké novinky ze světa retro počítačů a herních konzolí. Jako doplněk zde najdete také historické recenze a návody z legendárního časopisu Excalibur a nebo Amiga Review. V současné době píši novinky ze spřátelených stránek sám, takže frekvence publikace novinek ze světa retra se může lišit.

Obsah webu

Novinky* 

chat.FLASHBACK
Zobrazení na desktopu a na mobilním telefonu.

Recenze*

Demoscene*

Extra*

  • Podrobnější pohledy na různé témata

Časopisy*

* Některé sekce a články nemusí být v určité chvíli dostupné. 

RSS a sociální sítě

Upozornění ohledně nově vydaných článků můžete dostávat pomocí RSS kanálu, který je na adrese https://flashback.cz/?format=feed&type=rss

Dalším zdrojem upozornění může být sociální síť Twitter a nebo Instagram.

Chat

Samostatná část je privátní diskuze, kterou pohání open source projekt Rocket.Chat. Pro platformy Android a iOS je ke stažení aplikace, podporuje push notifikace, Google login a mnoho dalších možností.

Osobně tento systém využívám v neveřejných skupinách pro komunikaci s dalšími lidmi, ač to nemusí být na první pohled pro návštěvníka viditelné. Více informací naleznete níže.

chat.FLASHBACK
Přihlašovací stránka neveřejné diskuzní části

 

Majitel a provozovatel stránek
Martin Flashback